To oni tworzą JoséSong!

Nasz team

Ludzie ideii, pasji, celu...

To my!

Organizatorami Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong są:

  • Urząd Dzielnicy Bielany M.St. Warszawy;
  • Bielański Ośrodek Kultury,
jednak nic nie wyjdzie bez tych konkretnych osób: 
Karolina Rudzik

Karolina Rudzik

Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim, Studia Podyplomowe Zarządzanie Oświatą na UKSW i Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na UW. Pełnię funkcję kierowniczki Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury i koordynatorki Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong, który otrzymał wyróżnienie w Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej oraz na Bielańskiej Gali Kultury w kategorii Edukacja Kulturalna. W latach 2018-2020 pełniłam funkcję opiekunki Młodzieżowej Rady Bielan. Za swoje osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymałam Sapere Auso – Nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Uwielbiam pracę z młodzieżą i cieszę się na każdą edycję festiwalu. W wolnej chwili prowadzę bloga www.rudziknabielanach.pl

Johny Sałek

johny sałek

Jestem licealistą, wolontariuszem, inicjatorem i współorganizatorem wielu akcji charytatywnych. Interesuję się szeroko pojętymi dziedzinami, jakimi są telewizja i radio. Będąc tancerzem, przez 12 lat zdobywałem wiele nagród w turniejach formacji latyno-amerykańskich. Fascynuje mnie magia muzyki i sztuki filmowej, teatralnej. Ta mieszanka sprawiła, że realizuję swoje pasje właśnie tu, współtworząc JoséSong!

Ania Szewczyk

anna szewczyk

Jestem nauczycielką i tłumaczką języka angielskiego. Ukończyłam filologię angielską. Moją pasją są podróże, języki obce i muzyka. W wolnym czasie prowadzę bloga podróżniczego: www.obiezyswiaty4.com, na którym wraz z rodziną opisujemy nasze wyjazdy i wycieczki. Lubię też podejmować nowe wyzwania i uczyć się przeróżnych rzeczy.

 

David Vargas

david vargas

Jestem absolwentem studiów inżynierskich na ITESM w Meksyku oraz magisterskich na Universidad Complutense w Madrycie. Od 2002 r. mieszkam w Polsce, a w XXII LO z OD im. José Martí uczę od 2004. Uwielbiam uczyć i uczyć się języków obcych, dlatego robię to co robię. Oprócz nauki, muzyka jest moją pasją i nieodłączną częścią mojego życia. Podziwiam ogromny potencjał i talent, który widzę na co dzień wśród młodych ludzi, dlatego w liceum José Martí prowadzę zespół muzyczny o nazwie JoséGlee. Festiwal JoséSong jest niesamowitą okazją by pokazać swoje umiejętności a nawet stać się sławną osobą! Zapraszam wszystkich licealistów oraz studentów w Polsce kochających muzykę do wzięcia udziału!

Masz talent muzyczny?
Jesteś w szkole średniej lub na studiach?

#NiechCięUsłyszą!

#NiechCię Usłyszą!

Email

festiwal.josesong@gmail.com