Team JoséSong

Organizatorzy

Ludzie ideii, pasji, celu...

To my!

Organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong są:

  • Urząd Dzielnicy Bielany M.St. Warszawy
  • Bielański Ośrodek Kultury
  • XXII Liceum Ogólnokształcące im. José Martí w Warszawie – nauczyciele, lingwiści. Poznaj bliżej Asię, Karolinę, Davida, Monikę i Anię!

Karolina rudzik

Jestem nauczycielką języka niemieckiego i absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Uczęszczałam również do klasy dwujęzycznej w XLIX LO z OD im. J. W. von Goethe w Warszawie. Jestem współorganizatorką Konkursu JoséSong i pomysłodawczynią Konkursu Języka Niemieckiego GRAMMATIKMEISTER. Od zawsze łączę muzykę z nauką języka obcego. W wolnej chwili prowadzę bloga www.rudziknabielanach.pl

joanna kura

Jestem absolwentką Wydziału Humanistycznego UMCS w Lublinie. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie nauk politycznych. Udzial w przygotowaniu Festiwalu JoseSong to dla mnie nowe wyzwanie. Muzyka obok podróży, filmu znajduje sie na liscie moich zainteresowań, dlatego z ochotą podjęłam sie tego zadania. Zapraszam do udzialu w konkursie.

anna szewczyk

Jestem nauczycielką i tłumaczką języka angielskiego. Ukończyłam filologię angielską na SWPS. Moją pasją są podróże, języki obce i muzyka. W wolnym czasie prowadzę bloga podróżniczego: www.obiezyswiaty4.com, na którym wraz z rodziną opisujemy nasze wyjazdy i wycieczki. Lubię też podejmować nowe wyzwania i uczyć się przeróżnych rzeczy.

 

monika olizarowicz-strygner

Jestem nauczycielką języka angielskiego, absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam również studia podyplomowe Business English w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jestem egzaminatorką do egzaminów Cambridge ESOL i współautorką publikacji do nauki języka angielskiego. W konkursie JoseSong zaczynałam jako jurorka, teraz pomagam w jego organizacji. Widzę, jak z ogromnymi sukcesami, młodzi ludzie łączą pasję do języków obcych z muzyką. I to jest właśnie to, co lubię!

 

David vargas

Jestem absolwentem studiów inżynierskich na ITESM w Meksyku oraz magisterskich na Universidad Complutense w Madrycie. Od 2002 r. mieszkam w Polsce, a w XXII LO z OD im. José Martí uczę od 2004. Uwielbiam uczyć i uczyć się języków obcych. Uważam, że zawód nauczyciela to najlepszy zawód na świecie, dlatego robię to co robię i jestem też autorem podręczników do nauki języka hiszpańskiego. Muzyka jest moją drugą wielką pasją i jest nieodłączną częścią mojego życia. Za czasów studiów zacząłem grać na perkusji i aktualnie gram w zespole rockowym. W José Martí prowadzę już od paru lat zespół muzyczny o nazwie JoséGlee. Konkurs JoséSong jest najlepszym połączeniem moich dwóch wielkich pasji. Zapraszam wszystkich licealistów zainteresowanych muzyką do wzięcia udziału!

Masz talent muzyczny?
Jesteś w szkole ponadpodstawowej?

#NiechCięUsłyszą!

Email

festiwal.josesong@gmail.com