Wiesz co i kiedy...

Terminarz

Przewiń na dół...

Najważniejsze daty VI edycji:

09 listopada 2021

Otwieramy rejestrację do VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Na naszych mediach społecznościowyh dostępne będą informacje dotyczące jury, regulaminu oraz inne organizacyje treści.

20 lutego 2022

Do tego czasu otwarty jest internetowy formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go jak najszybciej, aby mieć pewność, że zdążysz.

03 marca 2022

Teraz przesłuchujemy Twoje nagranie demo, które wysłałeś/aś nam podczas rejestracji. Do 03 marca, drogą mailową zostaniesz poinformowany o kwalifikacji do kolejnego etapu konkursu. Koniecznie trzymaj rękę na pulsie!

11 marca 2022

Tego dnia otrzymasz szczegółowe informacje nt. przesłuchań. Dostaniesz m.in. dokładną godzinę Twojego występu. Wypatruj maila na swojej poczcie lub śledź naszą stronę internetową 😉

18 marca 2022

To dzień przesłuchań na żywo! Czekamy na Ciebie w Bielańskim Ośrodku Kultury, przy ul. Carla Goldoniego 1 w Warszawie! Bądź najlepiej pół godziny przed planowanym występem, aby na spokojnie się zarejestrować i przygotować do występu przed szerokim składem jury.

01 kwietnia 2022

Jeśli zostaniesz laureatem konkursu, otrzymasz zaproszenie na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się 1. kwietnia. Tego dnia dowiesz się o wynikach – czy zostałeś wyróżniony lub które miejsce zająłeś. Przygotuj się do prezentacji swojego utworu oraz rozkoszuj się niespodziankami i nagrodami, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Masz talent muzyczny?
Jesteś w szkole ponadpodstawowej?

#NiechCięUsłyszą!

Email

festiwal.josesong@gmail.com